Pulsoksymetr-SKLEP.pl


Jak działają pulsoksymetry ?

Sprawdź stronę poświęconą pulsoksymetrom ...

 

Pulsoksymetry pozwalają na bezbolesny i nieinwazyjny pomiar parametrów życiowych - wysycenie krwi tlenem (SpO2) oraz puls (PR)

 

Pulsoksymetry przenośne dzięki niewielkim rozmiarom oraz zasilaniu akumulatorowemu, bateryjnemu umożliwiają zastosowanie w transporcie.

 

KATALOG

Pulsoksymetry przenośne

Pulsoksymetry przenośne

- model PC-66A

- model PC-66B

 

Nowość !

Pulsoksymetry UT100

HIT !

Pulsoksymetry przenośne PC-66

 

 

Pulsoksymetry PC-66B dla niemowląt i dzieci z trendami mierzonych parametrów

* 2 czujniki SpO2 dla najmniejszych pacjentów

- 864 zł (cena pulsoksymetru z pełnym wyposażeniem)

 

Nowość

Pulsoksymetry przenośne z pomiarem CO2 UT100C

- kapnograf przenośny

Pulsoksymetr przenośny UT100C pozwala na pomiar wysycenia krwi tlenem / saturacji (SpO2), pulsu (PR), końcowo-wydechowego stężenia dwutlenku węgla (EtCO2), częstości oddechów (RR)

Pulsoksymetry Creative Medical to jakość sprawdzona w wielu placówkach medycznych na terenie całego kraju oraz przy pomiarach SpO2/PR w warunkach domowych. Pulsoksymetry dostępne w konfiguracjach dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

pulsoksymetry Creative

 

* Pulsoksymetry Creative zapewniają precyzyjny pomiar wysycenia krwi tlenem / saturacji (SpO2) oraz pulsu (PR). Obrazowanie krzywej pletyzmograficznej. Wybrane pulsoksymetry wyliczają również indeks perfuzji [PI].

* regulowane granice alarmowe z możliwością wyciszenia alarmu. Pulsoksymetry PC-66B oferują możliwość niezależnego wyciszenia tonu pulsu, co jest szczególnie ważne przy nocnym monitorowaniu niemowląt i dzieci.

* pamięć trendów mierzonych parametrów z możliwością przeglądania na ekranie pulsoksymetru (pulsoksymetr PC-66B, pulsoksymetr UT100, pulsoksymetr ze stacją dokującą M800). Pulsoksymetry z serii PC-66 posiadają na wyposażeniu oprogramowanie do przesyłania danych do komputera i analizy.

* dopasowane czujniki SpO2 dla dzieci i niemowląt (typ Y, opaska na rzep, soft na palec dla noworodka i dziecka (1-20kg)

Katalog czujników SpO2

* pulsoksymetry przenośne (PC-66A, PC-66B, UT100) - niska waga oraz niewielki rozmiar. Zasilanie z baterii AA lub akumulatorków. Pulsoksymetry posiadają na wyposażeniu kabel sieci AC. Pulsoksymetr M800 posiada na wyposażeniu stację dokującą.

* pulsoksymetry dla dzieci na palec PC-60D2 - specjalnie dopasowany do małych palców, z zasilaniem akumulatorowym i ładowarką.

 

Kompendium wiedzy: pulsoksymetry.

Zamów pulsoksymetr w najlepszej cenie!

Pulsoksymetr-Sklep.pl

 

 Sprawdź dostępne modele:

- pulsoksymetry na palec PC-60B

Pulsoksymetr na palec posiada niewielki rozmiar, niską wagę oraz wbudowany czujnik pomiarowy - pulsoksymetr na palec nie wymaga zewnętrznych czujników pomiarowych

- pulsoksymetry na palec dla dzieci PC-60D

Pulsoksymetr dla dzieci jest specjalnie dostosowany do małych palców

- pulsoksymetry dla niemowląt i dzieci UT100

Pulsoksymetr dedykowany na niemowląt i dzieci. Współpraca z czujnikami Nellcor zapewnia lepszą odporność na ruch pacjenta / artefakty ruchowe.

- pulsoksymetr ze stacją dokującą M800

Pulsoksymetr wyposażony w stację dokującą z zasilaniem sieciowym oraz wysokiej klasy akumulator Li-ion 1600Ah. Pulsoksymetr przystosowany dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

- pulsoksymetry przenośne dla dzieci i niemowląt PC-66B

Pulsoksymetr przenośny wyposażony w zewnętrzne czujniki pomiarowe dedykowane dla najmniejszych pacjentów od 1kg

- pulsoksymetry przenośne PC-66A

Pulsoksymetr przenośny zasilany z akumulatorów i baterii

- pulsoksymetry stacjonarne PC-900S

Pulsoksymetr wyposażony w czytelne wyświetlacze LED i LCD, trendy mierzonych parametrów i regulowane granice alarmowe. Pulsoksymetr stacjonarny przystosowany do pracy na oddziałach szpitalnych oraz klinikach.

 

ZESTAW pulsoksymetr na palec + pulsoksymetr przenośny